MORNING SESSION RESULTS 06.04.2018 17:26:47 U12 morning session ended on the first day of İzmir Cup

U12 morning session ended on the first day of İzmir Cup. Here at the results:

GROUP A

Altay: 0 - AZ Alkmaar: 0

Galatasaray 4 – Karasu: 0

Qabala: 1 – Çaykur Rizespor: 2

Manchester City: 2 – Galatasaray: 1

Çaykur Rizespor: 0 – Altay: 1

Karasu: 0 – Qabala: 2

Az Alkmaar: 3 – Çaykur Rizespor: 0

Qabala: 0 – Manchester City: 3

GROUP B

Neftçi Bakü: 0 – Sampdoria: 1

Fenerbahçe: 0 – Brommapojkarna: 0

Altınordu Lacivert: 1 – Bucaspor: 1

Athletic Bilbao: 2 – Fenerbahçe: 1

Bucaspor: 2 – Netfçi Bakü: 0

Brommapojkarna: 1 – Altınordu Lacivert: 0

Sampdoria: 1 – Bucaspor: 2

Altınordu Lacivert:  0- Athletic Bilbao: 0

GROUP C

K.Karabükspor: 0 – Steaua Bucuresti: 4

Beşiktaş: 0 – Vatan FK: 0

Karşıyaka: 0 – Krasnodar: 6

Braga: 1 – Beşiktaş: 1

Krasnodar: 6 – K.Karabükspor: 0

Vatan FK: 1 – Karşıyaka: 0

Steaua Bucuresti: 0 – Krasnodar: 3

Karşıyaka: 0 – Braga: 2

GROUP D

Osmanlıspor: 1  Twente: 2

Midtjylland: 0 – El Clasico: 0

Göztepe: 0 – Trabzonspor: 2

Benfica: 0 – Midtjylland: 1

Trabkonspor: 2 – Osmanlıspor: 0

El Clasico: 1 – Göztepe: 0

Twente: 0- Trabzonspor: 0

Göztepe: 0 – Benfica: 0

GROUP E

Pendikspor: 1 – Slasck Wraclaw: 2

S.Wednesday: 2 – Bornova Bld: 0

Dinamo Tblisi: 0 – Bursaspor: 0

Porto: 1 – S.Wednesday: 1

Bursaspor: 0 – Pendikspor: 1

Bornova Bld: 1  - Dinamo Tbilisi: 2

Slask Wroclaw: 2 – Bursaspor: 2

Dinamo Tbilisi: 0 – Porto: 0

GROUP F

İzmirspor: 0 – Odense: 4

Altınordu Kırmızı: 1 – Boluspor: 0

Stevenage: 0 – Aspire Academy: 1

PSV Eindhoven: 0 – Altınordu Kırmızı: 1

Aspire Academy: 2 – İzmirspor: 1

Boluspor: 2 – Stevenage: 2

Odense: 0 – Aspire Academy: 0

Stevenage: 0 – PSV Eindhoven: 3

GROUP G

Anadolu SK: 0 – Olimpija Ljubljana: 5

Konyaspor: 2 – İzmir BBSK: 0

Genk: 1 – Beroe: 1

Anderlecht: 2 – Konyaspor: 0

Beroe: 5 – Anadolu SK: 0

İzmir BBSK: 0 – Genk: 1

Olimpija Ljubljana: 0 – Beroe: 1

Genk: 0 – Anderlecht: 1

GROUP H

Sivasspor: 1 – Standart liege: 2

Başakşehir: 1 – Al Arabi: 0

Levskif Sofia: 0- Mechelen: 0

Dinamo Zagreb: 3 – Başakşehir: 1

Mechelen: 0 -  Sivasspor: 1

Al Arabi: 1 – Levski Sofia: 0

Standart Liege: 2 – Mechelen: 0

Levski Sofia: 0 – Dinamo Zagreb: 4




U12 morning session ended on the first day of İzmir Cup. Here at the results:

GROUP A

Altay: 0 - AZ Alkmaar: 0

Galatasaray 4 – Karasu: 0

Qabala: 1 – Çaykur Rizespor: 2

Manchester City: 2 – Galatasaray: 1

Çaykur Rizespor: 0 – Altay: 1

Karasu: 0 – Qabala: 2

Az Alkmaar: 3 – Çaykur Rizespor: 0

Qabala: 0 – Manchester City: 3

GROUP B

Neftçi Bakü: 0 – Sampdoria: 1

Fenerbahçe: 0 – Brommapojkarna: 0

Altınordu Lacivert: 1 – Bucaspor: 1

Athletic Bilbao: 2 – Fenerbahçe: 1

Bucaspor: 2 – Netfçi Bakü: 0

Brommapojkarna: 1 – Altınordu Lacivert: 0

Sampdoria: 1 – Bucaspor: 2

Altınordu Lacivert:  0- Athletic Bilbao: 0

GROUP C

K.Karabükspor: 0 – Steaua Bucuresti: 4

Beşiktaş: 0 – Vatan FK: 0

Karşıyaka: 0 – Krasnodar: 6

Braga: 1 – Beşiktaş: 1

Krasnodar: 6 – K.Karabükspor: 0

Vatan FK: 1 – Karşıyaka: 0

Steaua Bucuresti: 0 – Krasnodar: 3

Karşıyaka: 0 – Braga: 2

GROUP D

Osmanlıspor: 1  Twente: 2

Midtjylland: 0 – El Clasico: 0

Göztepe: 0 – Trabzonspor: 2

Benfica: 0 – Midtjylland: 1

Trabkonspor: 2 – Osmanlıspor: 0

El Clasico: 1 – Göztepe: 0

Twente: 0- Trabzonspor: 0

Göztepe: 0 – Benfica: 0

GROUP E

Pendikspor: 1 – Slasck Wraclaw: 2

S.Wednesday: 2 – Bornova Bld: 0

Dinamo Tblisi: 0 – Bursaspor: 0

Porto: 1 – S.Wednesday: 1

Bursaspor: 0 – Pendikspor: 1

Bornova Bld: 1  - Dinamo Tbilisi: 2

Slask Wroclaw: 2 – Bursaspor: 2

Dinamo Tbilisi: 0 – Porto: 0

GROUP F

İzmirspor: 0 – Odense: 4

Altınordu Kırmızı: 1 – Boluspor: 0

Stevenage: 0 – Aspire Academy: 1

PSV Eindhoven: 0 – Altınordu Kırmızı: 1

Aspire Academy: 2 – İzmirspor: 1

Boluspor: 2 – Stevenage: 2

Odense: 0 – Aspire Academy: 0

Stevenage: 0 – PSV Eindhoven: 3

GROUP G

Anadolu SK: 0 – Olimpija Ljubljana: 5

Konyaspor: 2 – İzmir BBSK: 0

Genk: 1 – Beroe: 1

Anderlecht: 2 – Konyaspor: 0

Beroe: 5 – Anadolu SK: 0

İzmir BBSK: 0 – Genk: 1

Olimpija Ljubljana: 0 – Beroe: 1

Genk: 0 – Anderlecht: 1

GROUP H

Sivasspor: 1 – Standart liege: 2

Başakşehir: 1 – Al Arabi: 0

Levskif Sofia: 0- Mechelen: 0

Dinamo Zagreb: 3 – Başakşehir: 1

Mechelen: 0 -  Sivasspor: 1

Al Arabi: 1 – Levski Sofia: 0

Standart Liege: 2 – Mechelen: 0

Levski Sofia: 0 – Dinamo Zagreb: 4